Cocu Sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Kim Olur?

Bilindiği üzere dünkü farklı Ankaragücü mağlubiyeti sonrası Cocu ile yollar ayrıldı. Sezon başında büyük ümitlerle geleceğe yönelik bir adım olarak getirilen Hollandalı adam, Fenerbahçe’yi son yılların en kötü başlangıcı ile neredeyse düşme potasına taşıdır. Bu durum hem taraftar hem de Fenerbahçe yönetimi tarafından eleştirilirken hiç olmazsa derbi maçına Cocu ile çıkılması planlanıyordu.

Ama dün yaşanan gelişme sonrası ani bir kararla görevden alınan Cocu’nun yerine alternatif isimlerle görüşmeler başladı. Taraftarın gönlünde her ne kadar Ersun Yanal olsa da, Fenerbahçe yönetimi daha deneyimli bir yabancı teknik direktör arayışında bulunuyor.

Haftaya oynanacak olan Galatasaray derbisinde muhtemelen yeni anlaşılan isim takımın başında olacak. Fenerbahçe bir galibiyet ile yeni bir sayfa açıp, kadrosunda sakatlık sorunu yaşayan Galatasaray’ı yenmeyi planlıyor.

Peki bu durum Fenerbahçe’de geçici bir rahatlama mı yaşatır? Evet buna herkes aynı cevabı veriyor. Sezonu neredeyse elinden kaybeden Fenerbahçe’nin yeniden yapılanmaya gidecek olması sanırım bu sene lige havlu attığı anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir